آتش‌نشان پتروشیمی سبلان به تیم ملی آتش نشانی ایران راه یافت

2024-07-06-12.12.39-e1720256122355-qqpd9dkz9xv42vi6w0fy5rba98ajb1hzwynpn3maeo

به گزارش روابط عمومی، حجت محسنی یکی از آتش‌نشانان پتروشیمی سبلان، پس از حضور در اردوی انتخابی تیم ملی، به عنوان یکی از منتخبان نهایی به تیم ملی آتش نشانی راه یافت.

حجت محسنی در گفتگو با واحد روابط عمومی، با اعلام این خبر گفت: در حدود 2 ماه پیش طی نامه‌ای از طرف وزارت نفت، منتخبان پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت که سال گذشته در شهرکرد برگزار شد، به اردوی انتخابی که من هم به عنوان یکی از این 30 نفر بودم دعوت شدیم و خوشبختانه در این مرحله هم به عنوان یکی از 8 نفر نهایی در بخش نفت و گاز پتروشیمی وارد مرحله انتخابی اصلی شدیم.

وی افزود: در این مرحله 8 نفر از آتش‌نشانان صنعت نفت و گاز پتروشیمی و مابقی نیز از آتش‌نشانان شهری به رقابت پرداختند که در این مرحله 5 نفر از بخش نفت و گاز و پتروشیمی و 5 نفر از بخش شهری، به عنوان اعضای اصلی تیم ملی آتش‌نشانی ایران معرفی شدند که به لطف خدا توانستم به عنوان یکی از منتخبان نهایی به تیم ملی راه یابم و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته‌ای برای کشور و پتروشیمی سبلان باشم.

گفتنی است که حجت محسنی از نیروهای بومی پتروشیمی سبلان بوده و ما با تبریک صمیمانه این دستاورد مهم، برای ایشان در ادامه مسیر آرزوی موفقیت داریم.