آتش نشانان شرکت صنایع پتروشیمی سبلان بر سکوی سوم کشور ایستادند

SPC_7373

تیم آتش‌نشانی شرکت صنایع پتروشیمی سبلان در ششمین المپیاد آتش‌نشانان صنعت پتروشیمی به مقام سوم رسید.

به گزارش روابط عمومی، تیم آتش‌نشانی شرکت صنایع پتروشیمی سبلان در حالی بر سکوی سوم ششمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی-تخصصی آتش‌نشانان صنعت پتروشیمی ایستاد که در مجموع 24 تیم از پتروشیمی‌های کشور و همچنین یک تیم روسی در این رقابت‌ها حضور داشتند.

انتقال دانش، مهارت و تجربیات آتش نشانان به یکدیگر در طول فرآیند ارزیابی ، ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش نشانان جهت مقابله با حریق و حوادث احتمالی ، افزایش شناخت، هماهنگی و هم افزایی میان آتش نشانان به هنگام حضور در حوادث منطقه ای ، ارزیابی میزان آمادگی آتش نشانان با هدف شناسایی نیروهای برتر و توانمند در سطح صنعت پتروشیمی توانمندسازی و آشنایی با برخی آیتم های ارزیابی مسابقات کشوری و بین المللی آتش نشانان و همچنین ایجاد انگیزه، نشاط و ارتقای روحیه مودت و دوستی در میان آتش نشانان صنعت پتروشیمی مهم‌ترین اهداف برگزاری این المپیاد چهار روزه است.

بر اساس اعلام، در این دوره ۲۴ تیم از پتروشمی‌های زاگرس،دماوند، سبلان، نوری، کیمیای پارس خاورمیانه،کاویان، مروارید، پارس، مرجان، پردیس، لرستان،پالایش گاز بیدبلند، مهاباد، اصفهان، منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر،کرمانشاه،پلیمرکرمانشاه، شیراز،اروند،کردستان، امیرکبیر،بندرامام، شرکت نفت و گاز پارس، و یک تیم روسی بنام تاتارستان حضور داشتند.

گفتنی است در این رقابت‌ها کاظم حسینی ، ابراهیم نورمحمد، علی قادری ، اسحاق پرهنر، جاسم هلالی، علی‌اصغر علی‌نیا، عیسی نیک‌منش، حجت محسنی‌پور اعضای تیم آتش‌نشانان شرکت صنایع پتروشیمی سبلان را تشکیل ‌‌می‌دادند.

ششمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی- تخصصی آتش نشانان صنعت پتروشیمی از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و به مدت چهار روز از ۲۵ آبان ماه به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد برگزار شد.