آرشیو اخبار

سرپرست و قائم مقام هلدینگ انرژی سپهر همراه با قائم مقام هلدینگ پتروفرهنگ و دو نفر از اعضای هیئت امنای صندوق ذخیره  فرهنگیان از مجتمع شرکت صنایع پتروشیمی در عسلویه بازدید کردند.
دوشنبه پانزدهم اسفندماه مراسمی به طور مشترک با حضور مدیران شرکت پتروشیمی سبلان، فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، اداره حفاظت محیط زیست، اداره ورزش و جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، پایگاه مقاومت بسیج، سازمان‌های مردم نهاد و دانش اموزان شهرستان عسلویه به پاسداشت روز ملی درختکاری برگزار شد.
علیرضا بابازاده در این مراسم با تاکید بر اینکه راهبرد کوچک‌سازی در مجموعه انرژی سپهر با نگاه چابک‌سازی و اثربخشی دنبال می‌گردد، آثار اجرای این سیاست را کنترل و نظارت و شفافیت برشمرد و ماموریت‌های مهم شرکت انرژی سپهر را اصلاح پرتفوی بهینه‌سازی سهام این مجموعه ذکر کرد.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی سبلان از پایان تعمیرات اساسی در مجتمع این شرکت با تکیه بر نیروهای بومی و متخصصان داخلی و همچنین تعویض کاتالیست‌های این واحد تولید متانول خبر داد.
دکتر علی آقامحمدی رئيس گروه اقتصادي دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، علی عسگری مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و محمدطاهر شفیعی مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر از غرفه های این نمایشگاه بازدید کردند.
چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش با هدف معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشور در عرصه‌های گوناگون پتروشیمی از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش برگزار می شود.
در این تفاهم نامه که مابین محمدطاهر شفیعی مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر و سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر به امضا رسید، بر افزایش تامین مالی، ارائه خدمات ویژه مالی، صدور ضمانت نامه، خدمات کارگزاری و ایجاد صندوق سرمایه گذاری تاکید شده است.
در این بازدید ها که باحضور طاهری رئیس هیئت مدیره پتروفرهنگ، جهانگیری قائم مقام و عضو هیئت مدیره انرژی سپهر و مدیران شرکت های تابعه همراه بود بر همکاری های مشترک و هم اندیشی در حوزه های سرمایه گذاری، تامین مالی و شناسایی شرکت های توانمند داخلی و دانش بنیان تاکید شد.