آرشیو اخبار

مدیرعامل پتروشیمی سبلان از افزایش ظرفیت تولید مستمر این شرکت به ۱۰۰ درصد خبر داد و افزود: پیش از این در فروردین ماه ظرفیت تولید به ۱۰۰ درصد رسید اما پس از مشکلات ایجاد شده از ناحیه تامین خوراک، این مهم تنها برای چند روز تداوم یافت ولی خوشبختانه امروز با پیگیری های صورت گرفته، ظرفیت تولید مستمر ۱۰۰ درصد محقق گردیده است.
به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که در کلینیک مجتمع پتروشیمی سبلان برگزار شد، مهندس کورش عمادی رئیس HSE مجتمع ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ تیم پزشکی گفت: تیم کلینیک همراه و همگام با کلیه همکاران شاغل در سایت ، با تلاش مضاعف بر اساس موازین اخلاقی و علمی پزشکی ، نقش قابل توجهی در پشتیبانی از پایداری تولید و ارتقاء سلامت سازمان داشته اند.
به گزارش روابط عمومی، در جریان این بازدید اعضای هیات مدیره پتروشیمی کیمیای خاورمیانه ضمن بازدید از واحدهای مختلف شرکت در جریان روند تولید قرار گرفتند. پس از پایان این بازدید مدیران دو پتروشیمی متانول‌ساز توافق کردند تا در آینده همکاری‌های خود را در زمینه های  گوناگون افزایش دهند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی سبلان امروز 25 مرداد 1402 ، دکتر علیرضا حمیدی معاون مدیرعامل بانک ملت کشور در ناحیه 4، هادی حطیم معاون مدیرعامل در امور بانکداری شرکتی و هیات همراه ضمن بازدید از مجتمع پتروشیمی سبلان در جریان وضعیت تولید شرکت قرار گرفتند.
دکتر علیرضا بابازاده تاکید کرد: بر اساس مصوبه هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان مبنی بر اصلاح پورتفوی پتروفرهنگ و در راستای سودهی بیشتر و انشالله سود پایدار، قصد داریم بخشی از سهام متانولی را تبدیل به سهام غیرمتانولی و دیگر محصولات پتروشیمی کنیم.
مدیرعامل بانک تجارت به همراه نائب رئیس هئیت مدیره و معاونین و مدیران این بانک با حضور در مجتمع پتروشیمی سبلان ضمن بازدید از روند تولید، در جلسه‌ای با مدیرعامل، اعضای هئیت مدیره و مدیران شرکت پیرامون مسائل مختلف به گفتگو پرداختند.
به گزارش روابط عمومی، شرکت صنایع پتروشیمی سبلان که از ابتدای راه‌اندازی مشارکت فعالی در امر خداپسندانه و انسان‌دوستانه اهداء خون داشته است با اهدای خون منظم و مستمر وارد چرخه اهدا کنندگان مستمر سازمان انتقال خون شد.