آرشیو اخبار

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پتروفرهنگ، همایش مسئولان بازرسی هلدینگ‌های صنعت پتروشیمی به میزبانی هلدینگ پتروفرهنگ در مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه از شرکت‌های وابسته به این هلدینگ با حضور رئیس بازرسی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ پتروفرهنگ، ورود هدفمند به پایین دست متانول، شکسته شدن رکورد تولید در پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه و جایگزینی کاتالیست ایرانی به جای خارجی تنها بخشی از اخبار امیدبخش پتروفرهنگ در هفته گذشته بوده است.
مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ گفت: خوشبختانه پس از سال‌ها پیگیری و طبق یک برنامه ریزی جدید، موافقت اصولی طرح تولید پلی استال در شرکت پتروشیمی آریا صادر شد تا نخستین گام پتروفرهنگ در این هاب جدید انرژی ایران ( چابهار) استوار شود.
در این آیین که با حضور مهندس علی یاری مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر همراه بود، مهندس رضا کریمی مدیرعامل سبلان و سجاد باتمانی مدیرعامل مخازن سبز، قرارداد همکاری یکساله برای انبارش محصول به ظرفیت ماهانه ۶۰ هزارمتر مکعب امضا کردند که با امضای این قرداد فضای انبارش پتروشیمی به سالانه یک میلیون و چهارصد و چهل هزار مترمکعب افزایش یافت.
به گزارش روابط عمومی، مهندس رضا کریمی با حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بازدید از غرفه‌ها از نزدیک با تولیدکنندگان تجهیزات و قطعات به گفتگو نشست. در این گفتگوها مهندس کریمی با تاکید بر رویکرد سبلان در بهره‌گیری از توان علمی و تولیدی داخل کشور، برای انجام همکاری‌های علمی و فناوری میان پتروشیمی سبلان و شرکت‌های داخلی اعلام آمادگی کرد.