بازدید مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر از مجتمع پتروشیمی سبلان

SPC_9822

مهندس علی یاری مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر ، دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 از مجتمع پتروشیمی سبلان در شهرستان عسلویه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی، در این بازدید که با حضور مهندس رضا کریمی مدیرعامل سبلان برگزار شد، آخرین برنامه های شرکت در راستای تولید پایدار متانول بررسی و بر تولید با حداکثر ظرفیت تاکید شد.

یاری در این بازدید با تاکید بر لزوم برنامه محوری در تولید پایدار در سبلان، گفت: متاسفانه در سال گذشته به علت ناترازی گازی امکان تولید در تمام طول سال ممکن نگردید؛ این مسئله در حالی پیش آمد که تا پیش از قطع گاز پتروشیمی ها، میزان تولید در سبلان به 100 درصد ظرفیت رسیده بود و بستر رکورد شکنی تولید سالانه نیز فراهم بود. در سال جاری نیز تمام توان خود را بسیج کرده ایم تا بیشترین میزان محصول را تولید و رکوردهای جدیدی نیز ثبت کنیم.

مهندس کریمی نیز با اشاره به تلاش‌ها و دستاوردهای شرکت در زمینه مدیریت و پرداخت دیون معوقه سبلان گفت: خوشبختانه موفق شدیم در این زمینه کارهای موثری انجام بدهیم. برای مثال مذاکراتی با شرکت دماوند انرژی برای اصلاح صورت‌حساب‌های برگشتی داشتیم که ثمربخش بود و منجر به کاهش بدهی سبلان شد.

وی همچنین با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه منابع انسانی تاکید کرد: ما نگاه ویژه‌ای به بحث منابع انسانی داریم و همانطور که در گزارش هم آمده بود فعالیت‌های مختلفی در حوزه مسائل رفاهی انجام شده که البته ادامه دارد و انشالله در سال جدید این روند ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل پتروشیمی سبلان گزارشی از پروژه‌های دست اجرا و میزان پیشرفت آنها نیز ارائه کرد و در پایان افزود: ما همه تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که با لطف خداوند، بتوانیم مسیر رو به پیشرفتی را که سبلان در سال گذشته در پیش گرفت و منجر به دستاوردهای چشمگیری مانند افزایش 50 درصدی تولید شد، امسال نیز با قدرت بیشتری ادامه بدهیم. باور ما این است که این یک کار جمعی است و بدون توجه ویژه به همه بخش‌ها، به خصوص منابع انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه شرکت؛ میسر نیست.