برگزاری همایش مسئولان بازرسی هلدینگ‌های صنعت پتروشیمی

1-1

همایش مسئولان بازرسی هلدینگ‌های صنعت پتروشیمی به میزبانی هلدینگ پتروفرهنگ در مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه از شرکت‌های وابسته به این هلدینگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پتروفرهنگ، همایش مسئولان بازرسی هلدینگ‌های صنعت پتروشیمی به میزبانی هلدینگ پتروفرهنگ در مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه از شرکت‌های وابسته به این هلدینگ با حضور رئیس بازرسی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

برزگر رئیس بازرسی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این نشست گفت: با تشکیل هسته‌های بازرسی و آسیب شناسی در این زمینه و با تشکیل نظام نامه در این خصوص می‌توانیم نقش مثبتی در ایجاد مزایا برای شرکت‌ها داشته باشیم.

مدیر بازرسی هلدینگ پتروفرهنگ نیز در این نشست اظهار داشت: نظارت بر واحدهای شرکت‌های تابع هلدینگ پتروفرهنگ از طریق واحد بازرسی انجام می‌شود و این واحد به صورت مستمر و با برنامه ریزی جهت اصلاح فرایندها، حمایت از سرمایه فرهنگیان را دنبال خواهد کرد.

آهنگر خاطرنشان کرد: یکی از اهداف این جلسه، استفاده از توان توسعه‌ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی در راستای کمک به رشد تولید در شرکت‌های وابسته به هلدینگ پتروفرهنگ است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه که به صورت آنلاین در این جلسه حضور پیدا کرد ضمن خوش آمدگویی خدمت حاضران در این نشست به افزایش کیفیت سلامت در همه زمینه‌ها تاکید کرد.

دکتر مهرداد مظفری با بیان اینکه با بهبود فرایندها و انجام برنامه ریزی دقیق امیدواریم به عملکرد بهتری دست پیدا کنیم تا جامعه فرهنگیان از این امر منتفع شوند، تاکید کرد: نقش شرکت ملی صنایع پتروشیمی در توسعه سازمان‌ها ویژه بوده و این شرکت با ایفای نقش تنظیم گر بین سازمان‌ها می‌تواند در همه زمینه ها کمک شایانی داشته باشد.