ارسال شده توسط: شرکت پتروشیمی سبلان دیدگاه : 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی، مهندس رضا کریمی در جلسه تقدیر از تیم آتش‌نشانی پتروشیمی سبلان با بیان اینکه آتش‌نشانی حرفه‌ای تخصصی است که نیازمند عشق و فداکاری است تاکید کرد: کسب جایگاه چهارم آن هم با اختلاف اندک در بین شرکت‌های متعدد پتروشیمی نشان‌دهنده تخصص و تعهد شماست که شایسته تقدیر است و از طرف خودم و همه کارکنان شرکت به شما تبریک می‌گویم.

وی افزود: آتش‌نشانان عزیز همواره ابتدا بر اساس ایثار و ازخودگذشتگی وظیفه خود را انجام می‌دهند و مسئله مالی در درجه دوم اهمیت است و این خصلت بسیار ارزشمندی است. شما دلبسته کار خود هستید و این دلبستگی را باید ارج نهاد.

مدیرعامل پتروشیمی سبلان تصریح کرد: در دو سال گذشته تیم آتش‌نشانی ما بر سکو ایستاده است و این مدال‌آوری علاوه بر برندینگ و اعتبار سبلان، توقع‌ها را بالا برده است. بر همین اساس انتظار داریم که انشالله با همین پشتکار و تلاش در سال‌های آینده این مسیر تداوم داشته و با ارتقای جایگاه در داخل کشور شاهد حضور شما در عرصه بین‌المللی باشیم.

گفتنی است تیم آتش نشانان شرکت صنایع پتروشیمی سبلان در پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش نشانان وزارت نفت در جایگاه چهارم ایستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *