موفقیت پتروشیمی سبلان در تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه IMS

Integrated-Management-System3dar4-1402

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی سبلان از تمدید گواهینامه‌های IMS این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس رضا کریمی با اعلام این خبر گفت: امروز جلسه پایانی ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه برگزار شد و شرکت پتروشیمی سبلان موفق به تمدید گواهینامه استانداردهای ISO9001:2015 (سیستم مدیریت کیفیت)، ISO14001:2015 (سیستم مدیریت زیست محیطی)، ISO45001:2018 (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی) شد.

وی با تاکید بر اهمیت این گواهینامه برای پتروشیمی سبلان، افزود: IMS از جمله گواهینامه های بین‌المللی است که دارای اهمیت ویژه ای است زیرا ما به عنوان یک شرکت با محصول صادراتی با مشتریانی در بازار جهانی روبرو هستیم که به شدت به این گواهینامه‌ها اهمیت می‌دهند. در نتیجه ما باید بتوانیم حداکثر استانداردهای بین‌المللی را محقق کنیم.

مدیرعامل پتروشیمی سبلان گفت: کسب چنین گواهینامه‌ای جای تبریک دارد که به سهم خود به همه همکارانم تبریک می‌گویم. انشالله سازمان را پویاتر از همیشه خواهیم دید و به سمت دریافت دیگر گواهینامه‌های بین‌المللی قدم برخواهیم داشت.

مهندس کریمی در پایان تاکید کرد: باید از همکاران شرکت IMQ قدردانی ویژه‌ای داشته باشم و تاکید کنم که توصیه‌های گفته شده در سال جدید حتما مورد توجه قرار خواهد گرفت.