برگزیدگان بخش مقاله پنجمین همایش متانول که از شرکت پتروشیمی سبلان در این همایش حضور داشتند با حضور مدیرعامل تقدیر شدند

9(1)

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه مهندس رضا کریمی با قدردانی از همه کسانی که در بخش مقاله شرکت کردند و همچنین برگزیدگان این بخش، گفت: افتخارآفرینی در عرصه پژوهشی نشان از بالندگی پتروشیمی سبلان دارد و این مایه مباهات همه ماست که عضوی از این شرکت هستیم.

وی افزود: ما در همایش متانول 5 مقاله داشتیم که این حضور علمی و پژوهشی حقیقتا درخشان است. علاوه بر اینکه یکی از مقالات ما به عنوان مقاله برتر معرفی شد.

مدیرعامل پتروشیمی سبلان تاکید کرد: تشکر ویژه دارم از دکتر قلی‌نژاد سرپرست واحد پژوهش و فناوری بابت کسب این عنوان و این لوح زرین دیگری است به ویترین سبلان افزوده شده است.

مهندس کریمی تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا این روند در همه واحدها محقق شود و همه همکاران در واحدهای مختلف، پژوهش و حضور در عرصه علمی را به عنوان یک رویه مد نظر داشته باشند. ما همواره بر اجرای کارهای خلاق و ایده‌های نو تاکید داشته و داریم و انشالله این رویکرد تداوم داشته باشد.

گفتنی است مدیرعامل، سرپرست واحد پژوهش و فناوری و کارشناس واحد پژوهش و فناوری پتروشیمی سبلان، در پنجمین همایش متانول ایران به طور مشترک موفق به کسب عنوان مقاله برگزیده شدند.