تقدیر مدیرعامل پتروشیمی سبلان از تیم آتش‌نشانی این شرکت

13

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز سیزدهم دی‌ماه، مهندس رضا کریمی طی نشستی در شرکت سبلان از تیم آتش‌نشانی این شرکت که در ششمین المپیاد آتش‌نشانان صنعت پتروشیمی به مقام سوم رسید، تقدیر کرد.

مدیرعامل پتروشیمی سبلان در این نشست صمیمانه با تبریک این دستاورد گفت: به همه شما تبریک می‌گویم و  بسیار خوشحالم که در بدو ورودم به سبلان این دستاورد مهم رقم خورد.

مهندس کریمی افزود: کسب این مقام در بین شرکت‌های بزرگ و با سابقه برای سبلان به عنوان یک شرکت نوپا حقیقتا جای تقدیر و تشکر دارد و برای من به عنوان مدیرعامل و همه ما در این مجموعه باعث افتخار است و افتخار می‌کنم کنار شما هستم.

مهندس کریمی با بیان اینکه باید این روند و این مسیر تداوم پیدا کند تصریح کرد: این رویکرد و این روحیه مورد حمایت همه جانبه ما در این مجموعه است و شخصا به شما قول می‌دهم که هر امکانات و فضایی که لازم باشد برای حفظ، تداوم و ارتقا این جایگاه و این روحیه فراهم خواهد شد تا انشالله بتوانیم در سال‌ها و دوره‌های آتی ابتدا به جایگاه‌ اول کشور برسیم و در مرحله بعد شما را در سطح جهانی ببینیم. چرا که باور دارم این ظرفیت و این توانایی در شما وجود دارد.

مدیرعامل پتروشیمی سبلان افزود: دستاورد شما حالا بخشی از برند سبلان است و درست مانند مسئله تولید بخش مهمی از برند سبلان همین فعالیت‌هایی است که شما مثال درخشانی از آن هستید. امیدوارم در فرایند کار هم همینگونه بدرخشید و تجسم شعار تولید ایمن و پایدار باشید.

او در پایان با اشاره به اهمیت شغل آتش‌نشانی تاکید کرد: به باور من رزق همه کسانی که در عسلویه کار میکنند رزق حلالی است و رزق آتش‌نشانان و کارکنان ایمنی که در محدوده خطر هستند به اعتقاد من از همه حلال تر است و به زعم من باید شکرگزار این شغل و این سمت بود.

گفتنی است در این دوره ۲۴ تیم از پتروشمی‌های زاگرس، دماوند، سبلان، نوری، کیمیای پارس خاورمیانه، کاویان، مروارید، پارس، مرجان، پردیس، لرستان، پالایش گاز بیدبلند، مهاباد، اصفهان، منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر، کرمانشاه، پلیمرکرمانشاه، شیراز، اروند، کردستان، امیرکبیر، بندرامام، شرکت نفت و گاز پارس و یک تیم روسی بنام تاتارستان حضور داشتند.

همچنین در این رقابت‌ها کاظم حسینی، ابراهیم نورمحمد، علی قادری ، اسحاق پرهنر، جاسم هلالی، علی‌اصغر علی‌نیا، عیسی نیک‌منش، حجت محسنی‌پور اعضای تیم آتش‌نشانان شرکت صنایع پتروشیمی سبلان را تشکیل ‌‌می‌دادند.