مراسم گرامیداشت روز زن در پتروشیمی سبلان برگزار شد

1
مراسم بزرگداشت روز زن و روز مادر با حضور مدیرعامل و دو تن از اعضای موظف هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی سبلان و بانوان شاغل در شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، در این نشست که با حضور دکتر کارگر مطلق و دکتر مجیدنیا اعضای موظف هییت مدیره برگزار شد، مهندس رضا کریمی با تبریک میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و تبریک روز زن و روز مادر تاکید کرد: روزی که به نام روز زن و روز مادر نامگذاری شده روز مبارکی است، زیرا مزین به نام مبارک دختر گرامی رسول الله، سرور زنان جهان و الگویی بی نظیر ،از زنان جامعه اسلامی است و این خود گویای اصلی ترین ارزش هایی است که زن و مادر در جامعه ما دارد. در این روز باید قدردانی کنیم از تلاش های آنها در محل کار، خانواده و‌اجتماع؛ چراکه کاری بزرگی بر دوش زنان است.
او افزود: این مایه خوشحالی و افتخار است که شما بانوان محترم در عین پایبندی به ارزش های والای فرهنگ اسلامی و ایرانی در بخش های گوناگون مجموعه سبلان حضور دارید.
مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی سبلان تصریح کرد: این حضور فعال نشان دهنده سهم و نقش موثر زنان در اقتصاد و توسعه کشور است که پتروشیمی سبلان از این لحاظ یکی از نمونه های عینی آن است. مهندس کریمی در پایان گفت: برای همه شما و همه زنان و مادران این سرزمین آرزوی سلامتی و توفیق دارم و امیدوارم همچنان و همیشه با تعهد و تلاش به نقش مهم خود ادامه دهید و یاور پتروشیمی سبلان باشید. در ادامه دکتر مجیدنیا و دکتر کارگر نیز این روز را تبریک گفته و بر جایگاه و اهمیت زن جامعه ایران اسلامی تاکید کردند.
در پایان این مراسم نیز لوح های تبریکی به مناسبت این روز به بانوان شاغل در پتروشیمی سبلان اهدا شد