پیام تبریک مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی سبلان به مناسبت روز صنعت پتروشیمی

website

به نام خدا

هشتم دی‌ماه که به نام روز صنعت پتروشیمی نامگذاری  شده است، روزی برای یادآوری و قدردانی است. یادآوری از مردان و زنانی که در دشوارترین شرایط کاری و زیستی و البته فراز و فرودهایی همانند 8 سال دفاع مقدس و تحریم‌های ظالمانه جانانه ایستادند تا این صنعت مهم بازنایستد و قدردانی از همه کسانی که سهمی در بقا، رشد و توسعه این صنعت دارند. از این رو و به این بهانه این روز را به همه کارکنان صنعت پتروشیمی کشور و به طور خاص به همه همکارانم در شرکت صنایع پتروشیمی سبلان تبریک می‌گویم. قدردان تلاش یکایک‌شان هستیم و می‌دانم چگونه هر دشواری را به جان می‌خرند تا در تلاطم سختی‌ها، «سبلان» سهم خود را در صنعت پتروشیمی کشور به حد کمال ایفا کند.

این مهم در سال‌های گذشته بیش از پیش روشن و اثبات شده است که این صنعت در دوره فشار حداکثری دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با ارزش‌آفرینی، ارزآوری، ایجاد بستر مناسب جهت تقویت و ادامه مناسبات مختلف اقتصادی فعالان عرصه صنعت و اقتصاد و حضور اثرگذار در بازار سرمایه به عنوان تکیه‌گاهی مستحکم برای نظام اقتصادی کشور نقش ‌آفرینی نموده و به راستی در خط مقدم جنگ اقتصادی حماسه‌ای بی‌نظیر را رقم زده است. گسترش و توسعه روزافزون صنعت پتروشیمی علی‌رغم همه دشواری‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه گواه روشن این مدعاست که این صنعت بزرگ چگونه چراغ اقتصاد و اشتغال را همواره روشن نگاه داشته است.

به خود می‌بالم که عضوی از جامعه بزرگ صنعت پتروشیمی هستم و یاد می‌کنم از همه کارکنان، متخصصان و پیش‌کسوتانی که در ادوار گوناگون تلاش کردند تا امروز این میراث گرانمایه در دست نسل جوان قرار گیرد. تردید ندارم که این نسل بالنده با استعانت از خداوند بزرگ، و تکیه به دانش بومی و پاسداشت ارزش‌های عظیم فرهنگی این میراث را حفظ و بیش خواهد کرد. این باوری است که در خانواده بزرگ پتروشیمی ریشه دوانده و ارزشی است که همگان بر پاسداشتش اتفاق نظر دارند.

بار دیگر این روز را به همه کارکنان صنعت پتروشیمی و همکارانم در شرکت صنایع پتروشیمی سبلان تبریک عرض می نمایم و برای همگان از خداوند متعال آرزوی توفیق، سلامتی و کامیابی دارم.

رضا کریمی

مدیرعامل و عضو هییت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی سبلان